Úvod »» Bylinky pro děti, alternativy očkování


        

Bylinky pro děti, alternativy očkování

VYPRODÁNO, DĚKUJEME A UŽIJTE SI WORKSHOP! Jak to udělat, aby nebyly děti nemocné, když nastoupí do školky, školy. Prevence, posilování imunitního systému, léčba běžných onemocnění, detox pro děti. Plus téma očkování.

novinka akce top produkt doprava zdarma

není skladem

 

Číslo produktu: WORK-917
cena 2 499,00 Kč (97,46 €)
naše cena:
1 899,00 Kč (74,06 €)

Workshop Bylinky revue

Téma: Bylinky pro děti, alternativy očkování

Jak to udělat, aby nebyly děti nemocné, když nastoupí do školky do školy, prevence, posilování imunitního systému, léčba běžných onemocnění, detox pro děti.
V ceně zdravé občerstvení Country Life i suroviny a ještě si domů odnesete vlastnoručně vyrobené produkty

Kdy: Sobota 23. 9. 2017
Kde: penzion U sv. Krištofa, Záběhlická 72/60, 106 00 Praha 10 - Záběhlice
Doba trvání: 10,00 - 17,00
Cena: 1899 Kč

Stáhněte si poukaz v PDF ZDE (darujte nebo udělejte radost sobě)

 

 

 


OMEZENÁ KAPACITA - PŘIHLAŠTE SE PROSÍM VČAS
Pořadatel: Redakce Bylinky revue

Co od nás dostanete:

Jedinečné informace, praktické ukázky i návody, rady a tipy. Vybavíme vás znalostmi, abyste mohli maximálně pečovat o zdraví svého potomka, předcházet nemocem či je s pomocí přírodních prostředků eliminovat. S sebou domů si odnesete namíchaný čaj z bylin a osvěžovač vzduchu z éterických olejů pro posílení imunitního systému.

Co se naučíte:

Dozvíte se vše potřebné o očkování kojenců a dětí a poodkryjeme i alternativy konvenčního očkování. Také o legislativě i o tom, jak řešit případné nežádoucí účinky vakcinace. Chybět nebude psychosomatický rozbor nejběžnějších dětských chorob a pochopitelně i praktický workshop, kdy se dozvíte vše o vhodných i nevhodných bylinách pro děti. Následně si společně vyrobíme produkty, které si odnesete domů.

Lektoři:

Monika Poledníková – absolventka oboru Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, aromaterapeutka. Společně proberete nejčastější dětská onemocnění, jejich prevenci i případnou bylinnou léčbu. Hovořit bude o bylinách, které jsou i nejsou vhodné pro děti. Vyrobíte si vlastní bylinný čaj a osvěžovač vzduchu pro posílení imunity do dětského pokoje.

Milada Langfelnerová – fyzioterapeutka, diagnostik tradiční čínské medicíny a terapeutka věnující se psychosomatickým příčinám nemocí. Přednášet bude o úskalích dětského věku z pohledu psychosomatiky a tradiční čínské medicíny. Naučí vás určovat energii elementu, který ovlivňuje chování, povahu a celkové zdraví vašeho dítěte.

Mudr. Ludmila Eleková – všeobecná lékařka, je expertkou na homeopatii. Zabývá se výživou. Je aktivní v oblasti očkování. Poradí s alternativami očkování, i případnými vedlejšími účinky po aplikaci vakcín.

 


 

WORKSHOPY BYLINKY REVUE

Máte rádi bylinky? A rádi byste je využívali nejen jako základní surovinu pro chutný čaj? Přijďte na některý z našich kurzů. Naučíme vás, jak s bylinami a dalšími přírodními surovinami správně pracovat, zpracovávat je a následně i využívat. Dozvíte se, jak nahradit chemické preparáty těmi přírodními nebo jak si vyrobit sami doma vlastní bylinnou lékárnu. A rovněž to, jak využívat přírodní prostředky do domácí eko-drogerie.

Osvětlíme vám působení jednotlivých bylin na lidský organismus a naučíte se i základy psychosomatiky - tedy rozboru, proč a jak nemoci vznikají. Kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Navíc z každého workshopu si vždy odnesete vlastnoručně vyrobení bylinný produkt.
 
Díky kurzům Bylinky revue se můžete snáz zbavit nemocí i chemických léků, a naučit se většinu běžných obtíží řešit přírodně. Jako bonus přidáme i spoustu jedinečných tipů, rad a znalostí od prověřeného týmu našich lektorů.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

MGIyZ