Úvod »Bylinky revue» BYLINKY REVUE 2013/3


        

BYLINKY REVUE 2013/3

Letní vydání, léčivé bylinky, pěstování bylin, bylinkové recepty

není skladem

 

Číslo produktu: BR-03-2013
cena 99,00 Kč (3,86 €)
naše cena:
79,00 Kč (3,08 €)

STIHNĚTE POŠTOVNÉ ZDARMA! BYLINKY REVUE, letní knížka a SPECIÁL BOBULE
Vychází již 31. 5. 2013. Nádherná letní knížka přinese slunce do vaší duše a dobrou náladu. Musíte ji mít! Vše, co potřebujete znát o bylinkách, najděte v nové knížce Bylinky Revue. V letním vydání jsou pravidelné rubriky - oblíbená bylinková škola a domácí kutění, jedinečné bylinkové recepty na léto a třeba tyto vychytávky:

Což takhle vyzkoušet bylinné octy a oleje (str. 70) nebo si dokonce vyrobit vlastní opalovací kosmetiku s ochranným UV filtrem (str. 72)? Vyjde vás to levněji než v obchodě a budete mít jistotu kvalitních a přírodních ingrediencí. A když už jsme u těch přísad – co si takhle připravit nějakou lehkou letní dobrotu? Je libo salát, dezert nebo nějakou specialitku (str. 62)? S plným břichem a třeba někde u vody pak můžete v klidu dočíst svoji letní knížku Bylinky Revue. Možná vás bude zajímat léčba pijavicemi (str. 40) nebo vitamin z meruňkových jader, který umí léčit rakovinu (str. 56). A abyste se dokonale připravili na vlahý letní večer, naladíme vás u článku na str. 6 – zde jsou vypsána ta nejlepší přírodní afrodiziaka. A pozor – opravdu fungují! Zima byla letos dlouhá, tak si užijte sluníčko dosytosti. A využívejte toho, že venku všechno roste, kvete, voní a je čerstvé – tedy nejúčinnější. Tak dobrou chuť a příjemné čtení! Vaše redakce BYLINKY REVUE.

Bylinky Speciál, který bude aktuální při vydání nadcházející knížky BYLINKY REVUE, dostávají předplatitelé ZDARMA! Např. Pampeliška byla u jarní knížky.Letní Bylinky RevuePředplatitelé dostanou zdarma BYLINKY SPECIÁL 6/2013 - BOBULE


Na každé roční období vychází nová knížka. Na LETNÍ vydání se naši čtenáři těší, jaro je již v plném proudu a je potřeba objevit další rady, jak na bylinky v létě. Knížka má příjemný formát, je pečlivě vytištěna na kvalitním křídovém papíru a její design vás pohladí po duši.

V Bylinkách najdete jedinečné informace, které si naši předkové předávali po generace v rodinách, ale také poslední objevy moderní přírodní vědy a alternativní medicíny.

Poznejte, jak správně doma léčit bylinkami, jak je nejefektivněji pěstovat na zahradě nebo v pokojovém květináči. Naučte se vařit zdravá a vynikající jídla podle bylinkových receptů, které vás mile překvapí v každém vydání.

Nové Bylinky musíte mít!

YTc3Mzl